TISKOVÉ ZPRÁVY

WALK CHOC ICE oslaví 25. výročí návratem na pódia

6. 3. 2017

Tři roky po dvou vyprodaných koncertech, v jejichž rámci Walk Choc Ice oslavili 20 let od vydání debutu Keep Smiling, se legendy domácího crossoveru vrací na pódia. Důvod k tomu je víc než pádný - 25. výročí založení! Kapela při té příležitosti odehraje v původní sestavě doplněné o dlouholetého člena kytaristu Vladimíra Zotova čtyři exkluzivní koncerty.

"Po koncertech Keep Smiling 20th Anniversary jsme oznámili, že k návratu na pódia musí být dobrý důvod. A ten jsme našli právě nyní v podobě 25 let od založení Walk Choc Ice," vysvětluje Křížek.

První z narozeninových koncertů proběhne 18. března příznačně v pro Walk Choc Ice domovském KD Solnice, kde "Chodící nanuk" odehrál své první koncerty a vznikl zde i dnes již kultovní debut Keep Smiling. Druhý koncert je v plánu 8. června na festivalu Jamrock. Třetím vystoupením v rámci letošního jubilea bude plzeňský Pilsner Fest, na němž WCHI zahrají 7. října. Na pomyslnou třešničku na dortu a vrchol oslav se pak mohou fanoušci těšit 13. listopadu v pražském Paláci Akropolis.

"Pečlivě jsme vybírali tak, abychom v tom letošním omezeném provozu, kterému společně ríkáme 'šafránový', navštívili zajímavá místa. Jamrock letos slaví 10 let a patří mezi nejvýznamnější festivaly ve Východních Čechách, odkud všichni pocházíme. Pilsner Fest je největší akce, které se zúčastníme, nemluvě o tom, že jak k festivalu, tak k plzeňskému pivu máme opravdu vřelý vztah. Pro závěrečný koncert jsme zvolili Palác Akropolis, kde jsme v roce 1995 s Walk Choc Ice, tehdy coby doprovodná kapela Ivana Krale odehráli a natočili historicky první koncert, kterým tento renomovaný pražský klub zahájil svou činnost," komentuje Honza Křížek jednotlivé koncerty, na nichž WCHI společně s fanoušky oslaví své úctyhodné výročí.

Bližší informace k jednotlivým koncertům a předprodeji vstupenek najdete na novém oficiálním webu Walk Choc Ice zde: www.walkchocice.cz nebo na Facebookovém profilu kapely. Kompletní diskografie Walk Choc Ice je digitálně k dispozici na Supraphonline.cz zde: https://www.supraphonline.cz/umelec/196092-walk-choc-ice

Kontakt pro media:
Lukáš Kadeřábek, SUPRAPHON a.s.
Tel: +420 776 317 179
lukas.kaderabek@supraphon.cz


© 2017 WALK CHOC ICE
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!